Spolupráce pro zubní lékaře

Spolupracujte s námi

Naší prioritou je poskytovat služby založené na nadstandardní kvalitě, spolehlivosti a rychlosti, s důrazem na věcnou komunikaci a individuální přístup.

Zubní laboratoř je vybavena moderními přístroji špičkové kvality. Klademe důraz na moderní technologie a absolutní dodržení výrobních postupů.

Naše zubní laboratoř si získala důvěru více než 3 desítek zubních lékařů z celé České republiky, kteří s námi spolupracují.

Náš tým aktuálně tvoří 6 vysoce kvalifikovaných techniků, mající dlouholetou praxi v oboru, kterou si nadále rozšiřují a doplňují. Růst a rozvoj odbornosti techniků a sledování novinek je prioritou naší zubní laboratoře

Co od nás můžete očekávat?

 • Kvalita práce:
  Naše zubní laboratoř disponuje kvalifikovaným personálem a nejmodernější technologií, aby byla schopna poskytnout pacientům a lékařům nejvyšší možnou kvalitu.
 • Rychlost:
  Jsme přesvědčeni, že rychlost a spolehlivost (bez toho, že bychom přitom ubírali na kvalitě) jsou klíčové faktory pro úspěch v konkurenčním prostředí.
 • Individuální přístup:
  Každý pacient a každá zakázka má své specifické požadavky a potřeby. Proto nabízíme personalizovaný přístup a individuální řešení, aby byl výsledek co nejpřesnější.
 • Flexibilita:
  Jsme flexibilní v nabídce a možnostech pro lékaře a pacienty. Vycházíme vstříc konkrétním požadavkům a potřebám.
 • Garance kvality:
  Věříme, že naše práce je kvalitní. Naše zubní laboratoř spolupracuje pouze s ověřenými dodavateli a používá pouze materiály nejvyšší kvality, což zajišťuje vysokou úroveň našich služeb a spokojenost na straně pacientů.

Vyzvednutí a předání ve vaší ordinaci

Sídlíme v Chomutově, ale spolupracujeme se zubními lékaři z celé České republiky.

Pro práci si jezdíme a rozvoz po Ústeckém kraji probíhá každý den (dle domluvy).
Pro zubařské ordinace mimo oblast Ústeckého kraje využíváme on-line předání dat a svoz a předání kurýrem.

Zavolejte nám,
budeme se těšit na spolupráci